Başkanın Mesajı

Sevgili Enda Ailesi

Enda golf club’ın bir üyesi olarak buradan sizlere bu mesajı yazabilmenin benim için büyük bir mutluluk ve gurur vesilesi olduğunu öncelikle ifade etmek istiyorum.

Yine üyesi olmaktan gurur duyduğum Kulübümün üyeleri arasındaki karşılıklı saygı, sevgi ve aidiyet duygularının seviyesi ve kalitesi bu dönem almış olduğum bu görevi en üst seviyede yerine getirmem konusunda bana en üst düzeyde motivasyon kaynağıdır.

Bu zamana kadar Kulübümüze emek veren önceki dönem Başkan ve Kaptanlarımıza ve tüm Yönetim Denetim ve Disiplin Kurulu üyelerimize teşekkür ederim.

Önceki dönemlerdeki Başkanlarımızın bu Kulübü getirdiği yerden en iyi şekilde yolumuza devam etmek görevimizdir.

Başta Kulübümüzü sahiplenen ve Dernekleşmeyi gerçekleştiren Kurucu Başkanımız Recep Şamil Yaşacan’a devamında Kulübümüzü en iyi şekilde temsil eden Başkanımız Recep Şamil Yaşacan’a sonsuz teşekkürü borç biliriz.

Bu dönem Enda Golf Club Yönetimini Denetim Kurulundaki 3 arkadaşımızı da Yönetime alarak güçlendirdik.

Yeni dönemde Değerli Yönetim ve Denetim Kurulu Üyesi Arkadaşlarımla beraber Recep Başkanımızdan aldığımız bayrağı bizden sonraki yönetimlere taşıyabilmek, Kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek ve sizlere hizmet etmek üzere var gücümüzle çalışacağız.

Başkanlarımızın bize emanet ettiği değerlere sıkı sıkıya sarılarak Kulübümüzü sonraki dönemlere taşıyacak çok iyi şekilde organize olmuş bir sistemi oluşturmak en büyük hedefimizdir.

Sizlere bu dönem en iyi şekilde hizmet edebilmek için Yönetim, Denetim Kurulu üyelerimiz ve 3 Kaptanımız ile toplam 13 kişilik bir kadro olarak ve kurduğumuz 3 komite ile çalışacağız.

Bu Komiteler:

  • Sosyal ve üyelik komitesi
  • Turnuva , Oyun ve Hcp komitesi
  • Sanal Ortam ve İletişim komitesi

Amacımız Kulübümüzü sonraki dönemlere taşıyacak bir sistemi kazandırmak.

Yine tüm üyelerimizin bu kurduğumuz Komitelerin doğal bir üyesi olduğunu kabul ediyor, görev alan ve alacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Yeni dönemimizin tüm Enda Ailesine hayırlı uğurlu olmasını en büyük dileğimdir.

Saygılarımla
Recep Şamil Yaşacan